Dr.Web Atm Shield

Avantajları

 • Düşük sistem gereksinimleri; güncellemeler minimum bant genişliği tüketir.
 • Doktor Web anti-virüs laboratuarı tarafından henüz analiz edilmemiş olanlar da dahil sıfır günlük programlardan güvenilir koruma.
 • Dağıtımı basit; güvenli bir ağ kolaylıkla yönetilebilir.

  Kontrol Merkezi ücretsiz sağlanmaktadır.

 • Dr.Web teknolojilerinin tüm hakları Doktor Web tarafından saklıdır. Doktor Web, zararlı yazılımları tespit etmek ve iyileştirmek için kendi teknolojilerine sahip olmak için dünyanın birkaç anti-virüs satıcısından biridir. Dr.Web yazılımı, tescilli bir anti-virüs motoru içerir. Doktor Web’in kendi anti-virüs laboratuarı, küresel bir virüs izleme servisi ve teknik destek servisi vardır.
 • Müşteri güven-Dr.Web, çok sayıda şubesi olan ve on binlerce bilgisayarı olan ağlar da dahil olmak üzere büyük Rus hükümet kuruluşları, büyük şirketler, Rus ve uluslararası bankalar ve devlet kurumları tarafından güveniliyor .

Buna inanırsan yanılıyorsun:

 • Kötü amaçlı yazılım, yalnızca teknik uzmanların erişebildiği gömülü bir sisteme nüfuz edemez;
 • Bir aygıta kurulduktan sonra, sağlama toplamı doğrulama programlarına dayalı sistemler yeterli koruma sunar;
 • Az miktarda RAM ve düşük performanslı bir CPU, bu tür aygıtları bir anti-virüs ile korumayı imkansız kılar.

Doğru değil! Yalnızca bir anti-virüs, özellikle ATM’ler için oluşturulanlar da dahil olmak üzere kötü amaçlı programlara karşı koruma sağlar. Gömülü sistemler için tasarlanan Dr.Web ATM Shield, en son teknolojiye sahip anti-virüs güvenlik teknolojilerini içerir ve tüm yapılandırmaların gömülü sistemlerini tamamen korur.

Daha fazlasını bul!

ruhsat verme

 • Korunan gömülü sistemlerin sayısı
 • Kontrol Merkezi Dr.Web ATM Kalkanı ücretsizdir.

ATM’leri hedef alan ilk kötü amaçlı yazılım türü, Mart 2009’da Rusya’da tespit edildi. Virüsün (Trojan.Skimer) kart sahibinin hesaplarından kolayca para çalabileceği bulundu. Bu tehdit, kartlara eklenen kredi kartı bilgileri ve PIN kodlarını toplayan bir Truva atı olarak uygulanmıştır. Enfekte ATM’ler Moskova’da ve daha sonra St. Petersburg’da keşfedildi.

Doktor Web, bu tehdide yanıt veren ilk kişi oldu: şirket, halkı Trojan.Skimer’in varlığına uyarıp ardından gerçek zamanlı koruma sunan gömülü bilgisayar sistemleri (ATM’ler, çoklu kiosklar ve POS ağları) için bir anti-virüs geliştirdi. virüsleri – Dr.Web ATM Kalkanı . Bu ürün Dr.Web ATM Kalkanı’na ana avantajları (açıkça bankacılık ağlarının özelliklerini dikkate alarak) uygulayan Doctor Web’in amiral gemisi ürünü Dr.Web Enterprise Suite temelinde geliştirildi .

Eksiksiz bütünleşme

Dr.Web ATM Kalkanının birçok avantajı şunları içerir:

 • Anti-virüs ağını dağıtmak kolaydır;
 • İstemci tarafında dağıtılan anti-virüs paketleri birçok yapılandırma seçeneğine sahiptir;
 • Sunucu, virüs veritabanı ve uygulama modülü güncellemelerini korumalı ana bilgisayarlar arasında hızlı ve verimli bir şekilde dağıtır; ek yapılandırma veya özel güncelleme programları gerekmez;
 • Son derece kolay yönetim.

Hiyerarşik çoklu sunucu Dr.Web ATM Kalkanı koruma sistemi, birbirine bağlı sunucuların tüm bir şirket ağı için koruma sağladığı yerlerde, tüm ağ hakkındaki bilgileri tek bir sunucuda toplar; bu çözüm, bankalar gibi birden çok şubeye sahip kuruluşlar için en iyi seçimdir. Bu yüksek ölçeklenebilir çözüm, çeşitli bağlı boyuttaki gömülü bilgisayar sistemlerinden on binlerce ana makineyi birbirine bağlayan karmaşık dağıtılmış ağlara kadar değişen boyut ve topolojilere sahip ağlara yerleştirilebilir.

Ile Dr.Web ATM Kalkanı , kuruluşlar kalma sürelerini ortadan kaldırmak ve sistem bakımı kolaylaştıran kendilerini virüs saldırılarına durumunda en az kayıp garanti.

Her türlü tehdidin tespiti

Teknolojik açıdan karmaşık ve son derece tehlikeli olan virüsler, özellikle ticari kazanç için tasarlanmış virüsler, normalde virüs yazarları tarafından, vahşi doğaya başlamadan önce bilinen tüm anti-virüs yazılımlarını kullanarak test edilir; bu, virüslerin mümkün olduğunca uzun süre anti-virüslerle tespit edilememesini sağlar. Bu tür enfeksiyonların önlenmesi, yalnızca modern teknolojiler ve anti-virüs ürünleri ile çözülebilen karmaşık bir görevdir.

 • Benzersiz imzasız algılama teknolojisi Origins Tracing ™ ve akıllı Dr.Web sezgisel analiz cihazını kullanarak bilinmeyen tehditlere karşı koruma. Analizleri çeşitli kötü amaçlı program grubuna özgü ölçütlere dayanan buluşsal analizör, bilinen tehditleri en çok tespit eder.
 • Eşsiz FLY-CODE ™ teknolojisi eşliğinde Dr.Web, bilinmeyen paketleyicilerle gizlenmiş kötü amaçlı yazılımları algılar ve kaldırır. Paketlenmiş tehditlerin kapsamlı analizi, yeni paketleyiciler tarafından gizlenmeden önce Dr.Web virüsü veritabanında bilinen “yeni” kötü amaçlı programların tespit edilmesini önemli ölçüde geliştirir. Bu tür bir analiz, virüs veritabanına yeni tehditlerin gereksiz tanımlarını ekleme gereğini ortadan kaldırır.
 • Virüsleri, Truva atlarını ve diğer kötü amaçlı yazılımları etkisiz hale getirir.
 • Casus yazılımları, risk yazılımlarını, reklam yazılımlarını, saldırı araçları ve şakacıları tespit etmek için kapsamlı veri tabanları.

Virüsleri tedavi eder

İyi bir anti-virüs uygulaması virüsleri algılayabilir. Önemli bilgi içerebilecek virüslü bir dosyanın silinmesi bir şeydir, ancak dosyayı orijinal, sağlıklı durumuna geri yüklemek tamamen farklı bir konudur.

Dr.Web virüsleri algılar ve tedavi eder

 • Etkilenen bilgisayarlardaki Dr.Web anti-virüs fonksiyonları; virüslere karşı olağanüstü direnci, diğer anti-virüslerin arasında öne çıkıyor.
 • Dr.Web’in kurulumundan önce bir sistemin iyileştirilmesi gerekmez; bunun nedeni, bellek işlemlerini taramak için ürünün benzersiz teknolojileri ve aktif enfeksiyonları nötralize edebilme özelliğidir. Sisteme yüklemeden harici ortamdan (örneğin, bir USB çubuktan) çalıştırılabilir ve yükleme sırasında etkin tehditleri tedavi edebilir.
 • Dr.Web yalnızca RAM’de bulunan ve hiçbir zaman ayrı dosyalar halinde bulunmayan virüsleri tespit edebilir ve etkisiz hale getirebilir. Bugün bile, bu tür tehditleri etkisiz hale getirebilecek az sayıda anti-virüs var.
 • Dr.Web, sıkıştırılmış formatı tanıyıp tanımadığına bakılmaksızın, paketlenmiş kötü amaçlı nesneleri güvenilir şekilde algılayabilir ve gizli tehditleri ortaya çıkarmak için onları ayrıntılı bir şekilde parçalayıp analiz edebilir.
 • Dr.Web arşivleri herhangi bir yuvalama seviyesinde tam olarak kontrol edebilir. Bu, Dr.Web anti-virüsü, çeşitli desteklenen arşivleme programları ile defalarca sıkıştırılmış olsa bile bir tehdidi algılayacak ve etkisizleştirecek demektir.

Dr.Web ile maksimum güvenlik

Dr.Web ATM Kalkanı , Dr.Web tarayıcı, dosya ve sistem monitörleri ve trafik filtreleme ve cihaz kontrol modüllerini içerir. Dr.Web tarayıcısı, hem talep üzerine hem de önceden belirlenmiş bir çizelgeye göre sistemleri virüs taraması için tasarlanmıştır. Dr.Web Spider Guard, sistem belleğinde kalır ve başlatıldıklarında açıldıkları ve uygulamaları başlattıklarında on-the-fly tüm dosyaları tarayan bir dosya monitörüdür. Buna ek olarak, virüslere özgü çalışan süreçlerin eylemlerini sürekli olarak izler ve tespit edilirse süreçleri engeller ve buna karşılık gelen bir bildirim görüntüler.

 • Enfeksiyona yol açan tüm nesnelerin sürekli kontrol edilmesi-çıkarılabilir medya; e-posta formatları; ve paketlenmiş ve arşivlenmiş olanlar da dahil olmak üzere dosyalar ve dizinler. Sürekli yeni teknoloji yükseltmeleri ve kendi kendini savunma seviyesi yüksek olan en yüksek iyileştirme kalitesi, virüsleri ve diğer kötü niyetli nesneleri korumalı bir ağa girme şansı bırakmaz.
 • Tüm trafiği tam tarama: Dr.Web tarafından desteklenen protokol vasıtasıyla iletilen tüm trafik tüm limanlarda taranır.
 • Anti-virüs tarama modları ekspres, tam ve özel- ikincisini manuel olarak başlatılabilir.
 • Farklı nesnelerle farklı eylemler gerçekleştirilebilir, örn. Tedavi, karantinaya taşın, sil; eylem dizileri, ilk eylem gerçekleştirilemediğinde bir nesneye uygulanacak eylemi tanımlamanıza izin verir.
 • Kullanıcı tanımlı dosya ve yol dışlama.
 • Karantina, virüslü dosyaları izole eder; karantina saklama süresi ve maksimum boyutu belirtilebilir.
 • Koruma, geri yükleme ve karantinaya alınan nesneleri kaldırma.
 • Virüsten koruma günlüğü, her etkinliğin saatini, taranan nesnenin adını ve nesneye uygulanan eylem türünü içerir.

Anti-virüsün çalışmaz hale getirilme girişimlerini aksatır

SelfPROtect modülü Dr.Web ATM Kalkanı dosyalarını ve dizinlerini yetkisiz veya yanlışlıkla silinmeye veya modifikasyona karşı korur . Kendi kendini koruma modülü çalışırken yalnızca Dr.Web işlemleri bu kaynaklara erişebilir.

 • Dosya monitörü, kötü niyetli programların işlemini kesintiye uğratma girişimlerine karşı oldukça dirençlidir. Dr.Web SelfPROtect, en düşük sistem seviyesinde çalışan bir sürücü olarak uygulanmaktadır. Bir sistem yeniden başlatılıncaya kadar durdurulamaz veya kaldırılamaz.
 • Şirket güvenlik politikalarını ihlal eden ayarları değiştirme girişimlerine karşı koruma. Dr.Web SelfPROtect, sistem sürücüsü düzeyinde ağa, dosya ve klasörlere, Windows Kayıt Defteri’nin belirli bölümlerine ve çıkarılabilir veri depolama aygıtlarına erişimi kısıtlar ve yazılımı Dr.Web’in işlemini kesintiye uğratmayı amaçlayan antivirüs önlemlerine karşı korur.
 • Bazı anti-virüsler, Windows çekirdeğini kesintileri, vektör tablolarını değiştirerek, belgelenmemiş diğer özellikleri kullanarak, vb. Değiştirerek değiştirir. Bu, sistem kararlılığı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir ve kötü amaçlı programların sisteme girmek için yeni yollar açabilir. Aynı zamanda Dr.Web SelfPROtect, anti-virüsün güvenliğini korur ve Windows çekirdeği rutinlerine müdahale etmez.

Daima güncel

 • Virüs veritabanı güncelleme hatırlatıcıları
 • Otomatik (planlanmış) ve isteğe bağlı güncelleme

Merkezi yönetim

Kontrol Merkezi, küçük çalışma grubu ağlarından, on binlerce ana makineye sahip dağıtılan intranetlere kadar her tür ölçek ve yapısal karmaşıklığın ağlarında eşit derecede güvenilirdir.

Dr.Web ATM Kalkanı , bir ağda veya uzaktan İnternet’te çalışan yöneticilerin tüm anti-virüs güvenlik bileşenlerini merkezi olarak yönetmelerini, korunan tüm bilgisayarların durumunu izlemelerini, virüs olaylarıyla ilgili bildirimleri almalarını ve bu olaylara otomatik yanıtlar oluşturmalarını sağlar. Yönetici bilgisayarıyla anti-virüs sunucusu arasında yalnızca bir TCP / IP bağlantısı gerekir.

 

 • İşletim sistemi: Windows XP Professional / XP Gömülü / Sunucu 2003 / Vista / Server 2008/7/7 Gömülü / 8/8 Gömülü (32 ve 64 bit sürümleri);
 • İşlemci: Intel Pentium IV 1.6 GHz veya daha hızlı;
 • RAM: 512 MB;
 • Boş sabit disk alanı: çalıştırılabilir dosyalar için en az 235 MB; günlükler ve geçici dosyalar için ek alan gereklidir.

Ek gereksinimler : Kayıt ve güncelleme almak için İnternet bağlantısı.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com