ParSecure Proaktif Siber Güvenlik

ParSecure Firewall (Siber Saldırı Engelleme Sistemi)

ParSecure bir firewall cihazıdır ve networkünüzdeki tüm sunucu ve bilgisayar sistemlerini koruma altına alır.

ParSecure firewall cihazı sisteminizi tüm siber saldırılara, Mail ve RDP atak ile gelen tüm ransomware (fidye) ve türevi saldırılara karşı en iyi korumayı sağlamaktadır.

KC-SSETS (Siber Saldırı Erken Tespit Sistemi) Türkiye, Azerbaycan, Kıbrıs, Birleşik Arap Krallığı, Belçika, Şili, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Brezilya, Hindistan, Hollanda, İsveç, İsviçre, Avusturya, Avusturalya, Rusya, Ukrayna ve Polonya, Japonya, Singapur, Güney Kore, Mısır, Umman, Tunus, Cezayir, Katar, Slovenya, Şili, Bulgaristan, Hong Kong, Macaristan ve İsrail benzeri 50 den fazla ülkeye yapılan siber saldırıları ve saldırgan ip adreslerini anlık olarak tespit eder ve saldırgan ip adreslerini güncelleme sunucusuna bildirir.

ParSecure Firewall KC-SSETS tarafından tespit edilen tüm saldırgan ip adreslerini, sahte emailler ile gelen fidye virüslerinin iletişim kurduğu ip adreslerini güncelleme sunucusundan anlık olarak kendini günceller ve networkünüzdeki tüm bilgisayarları ve sunucuları koruma altına alır. Böylece saldırganlar henüz sizi hedeflemeden onlara karşı korunursunuz.

ParSecure Firewall tüm dünyayı etkisi altına alan WannaCry ve Petya benzeri küresel fidye saldırılarını da erken tespit etmeyi ve engellemeyi hedeflemektedir.

Firewall cihazları gibi defansif çalışmaz anlık olarak tespit edilen saldırıları güncelleme sunucusundan saldırgan ip adreslerini alır ve engeller. Bu sayede saldırgan sisteminizi hedeflemeden önce engellenir ve kullanıcı adı parola denemesi dahi yapamaz.

ParSecure ürünlerini https://www.parsecure.com adresinden inceleyebilirsiniz

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com