Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi
Mobil Kontrol Merkezi, yöneticilerin anti-virüs ağ güvenliğini Dr.Web Web yöneticisi ile uyumlu olmayan bir mobil cihazdan izlemelerine olanak tanır.

Anti-virüs ağ güvenliği üzerinde anında kontrol Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi, BYOD konseptini kullanır ve yöneticilerin dinamik Dr. Web korumalı ortamı herhangi bir yerden sürekli olarak yönetmesine izin verir . Mobil Kontrol Merkezi, yöneticilerin daha verimli olmasını sağlar ve virüs olaylarına zamanında müdahale etmelerine olanak tanır.

Tehditlere anında yanıt Anti-virüs Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi tarafından sağlanan ağ kontrolleri ölçüde bir yöneticinin işini kolaylaştırır.

İstatistikler tek bir tıklama ile toplanır. Bilgi toplamak ve analiz etmek için çeşitli istatistiksel araçlar, tüm ağı ve içindeki tüm korunan nesneleri izlemeyi, tespit edilen olaylara ve kötü niyetli saldırılara anında yanıt vermeyi, bulaşma kaynaklarını belirlemeyi ve mevcut güvenlik politikalarını hızla değişen koşullara uyarlamayı mümkün kılar .

Coğrafi konum hizmeti Bir şirket coğrafi olarak dağılmışsa veya çalışanları iş yeri dışında çalışıyorsa, korumalı ana bilgisayar konumu özelliği de kullanışlı olabilir.

Anti-virüs ağ güvenliği üzerinde anında kontrol
Android için Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi, BYOD konseptini kullanır ve yöneticilerin dinamik Dr. Web korumalı bir ortamı herhangi bir yerden sürekli olarak yönetmesine olanak tanır . Android için Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi ile yeni ana bilgisayarları anında anti-virüs ağına bağlayabilir , güvenlik ayarlarını değiştirebilir ve varsa makinelerdeki sorunları tespit edebilirsiniz. Mobil Kontrol Merkezi, yöneticilerin daha verimli olmasını sağlar ve virüs olaylarına zamanında müdahale etmelerine olanak tanır.

Şifreleme fidye yazılımı gibi tehditleri etkisiz hale getirmek söz konusu olduğunda yanıt süresi kritiktir!

Android için Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi’nin yardımıyla oluşturulabilen favori eylemler listesi, yöneticilerin güvenliği tek bir tıklamayla yönetmesine olanak tanır.

Tehditlere anında yanıt
Anti-virüs Android için Dr.Web Mobil Kontrol Merkezi tarafından sağlanan ağ kontrolleri ölçüde bir yöneticinin işini kolaylaştırır. Yöneticiler, tüm ağı ve içindeki tüm korunan nesneleri izlemelerine, tespit edilen olaylara ve kötü niyetli saldırılara anında yanıt vermelerine, bulaşma kaynaklarını belirlemelerine ve mevcut güvenlik politikalarını sürekli değişen koşullara hızla uyarlamalarına olanak tanıyan istatistiksel analizler ve güvenlik güncellemeleri alırlar .

Android için Dr.Web
Mobil Kontrol Merkezi , yöneticilerin korumalı ağda anti-virüs taramaları gerçekleştirmesine , seçilen ana bilgisayarlarda veya bir grup ana bilgisayardaki karantinaya alınmış dosyaları yönetmesine ve yeni tehditleri etkisiz hale getirmek için güncellemeleri almasına olanak tanır .

Coğrafi konum hizmeti
Bir şirket coğrafi olarak dağılmışsa veya çalışanları iş yeri dışında çalışıyorsa, korumalı ana bilgisayar konumu özelliği de kullanışlı olabilir.