Ürün bileşenleri

Dr.Web ATM Kalkanı, gerekli tüm koruma unsurlarını ve tek bir kontrol merkezini bünyesinde barındırır. Sistem yöneticilerinin çeşitli ürünleri yüklemelerine gerek yoktur ve pratik olarak tek bir tıklama ile istatistik toplayabilirler.

Dr.Web ATM Shield, yerleştirme, virüs veritabanı ve yazılım modülü güncellemeleri, tüm korumalı ağ ana bilgisayarları için durum izleme, virüs olay bildirimlerinin teslimi dahil olmak üzere yerleşik sistemlerin tüm virüsten koruma bileşenlerini merkezi olarak yönetmek için araçlar içerir. bu tür olaylara otomatik yanıtların yapılandırılması ve istatistiklerin toplanması.

Yönetim web arayüzü
Yönetim web arayüzü ile, anti-virüs korumasını İnternet üzerindeki herhangi bir yerden veya yerel ağınızdan ve herhangi bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Düzenli taramaları ve virüs veritabanı ve program güncellemelerini planlayabilir, yazılım ayarlarını düzenleyebilir, taramaları başlatabilir ve dakikalar içinde diğer günlük görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, belirli bir ağda veya belirli bilgisayar gruplarında gerekli olabilecek özel güvenlik ilkelerini uygulayabilir ve bu gruplar için ayrı yöneticiler atayabilirsiniz. Gerekirse, birkaç Dr.Web ATM Kalkanı sunucusunu gruplayabilir ve birbirleriyle nasıl etkileşim kuracaklarını yapılandırabilirsiniz.

– Bildirimci
– Koruma durumunu kontrol etmek ve istatistikleri toplamak için bir sistem
– Merkezi karantina
– Anti-virüs izleme
– Servis personeli tarafından yetkisiz eylemlerden korunma
– İç denetim
– Kritik anti-virüs sunucusu verilerini yedekleyin
– Her tür kötü amaçlı yazılım programından antivirüs koruması